Series
Ratings
24
MisfitsRated ★ 4.0
MisfitsRated ★ 4.5- Witch HuntRated ★ 5.0

The LegendRated ★ 4.0
The Princess's ManRated ★ 4.5
History of a SalarymanRated ★ 4.5
The Lost RoomRated ★ 5.0
Dream HighRated ★ 2.5
Operation ProposalRated ★ 3.5
Six Flying DragonsRated ★ 4.5
Who Are You: School 2015Rated ★ 4.0
Rustic PeriodRated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 3.0
Reply 1997Rated ★ 4.0
The HeirsRated ★ 3.0
GhostRated ★ 4.5
Tree With Deep RootsRated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 5.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.5
High Kick Through The RoofRated ★ 4.5