Movies
Ratings
22
MasqueradeRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 3.5
World War ZRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 3.0
SunnyRated ★ 4.0
Easy ARated ★ 4.5
The King's SpeechRated ★ 4.0
Charlie's AngelsRated ★ 5.0
The ClassicRated ★ 5.0
District 9Rated ★ 5.0
MulanRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 3.5
Charlie's Angels: Full ThrottleRated ★ 5.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.0
HerRated ★ 5.0
TwilightRated ★ 5.0
MatildaRated ★ 3.5
PunchRated ★ 3.5
The Little MermaidRated ★ 5.0
Sin City: A Dame to Kill ForRated ★ 4.0