Series
Ratings
249- GrimmRated ★ 3.5
GrimmRated ★ 2.5
GrimmRated ★ 3.0
SupernaturalRated ★ 4.0
SupernaturalRated ★ 4.0
SupernaturalRated ★ 3.5
SupernaturalRated ★ 3.5
SupernaturalRated ★ 3.0
SupernaturalRated ★ 3.0
SupernaturalRated ★ 3.5
SupernaturalRated ★ 3.5- Daring WomenRated ★ 3.0
You Stole My HeartRated ★ 3.0
ヴォイス〜命なき者の声〜Rated ★ 3.0
If Tomorrow ComesRated ★ 2.5
The Queen ReturnsRated ★ 3.5- Ji Woon-soo's Stroke of LuckRated ★ 2.5
Tasty LifeRated ★ 3.0
The Tale of Janghwa and HongryeonRated ★ 3.5- Kyung Sook's FatherRated ★ 2.5