Series
Ratings
140- You and Everything ElseRated ★ 5.0
- The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
- The Tale of Mrs. OkRated ★ 4.0
- Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
- Mom's Friend's SonRated ★ 4.0
- Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
- The 8 ShowRated ★ 3.5
- A Killer ParadoxRated ★ 4.0
Our BluesRated ★ 4.0- Doctor ChaRated ★ 4.0
- Under the Queen's UmbrellaRated ★ 4.0
- Inventing AnnaRated ★ 3.5
- Emily in ParisRated ★ 2.5
- Emily in ParisRated ★ 3.0
Emily in ParisRated ★ 3.5
Beyond EvilRated ★ 4.5
Little WomenRated ★ 4.5
Itaewon ClassRated ★ 4.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.5
My Liberation DiaryRated ★ 4.0