Series
Ratings
56- My NameRated ★ 3.5
- 꼬리에 꼬리를 무는 그날 이야기Rated ★ 4.5
- Juvenile JusticeRated ★ 4.0
- The Glory Part 1Rated ★ 5.0

The Light in Your EyesRated ★ 4.5
Mr. SunshineRated ★ 4.0
Memories of the AlhambraRated ★ 3.5
SKY CastleRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 5.0
SignalRated ★ 5.0
Nodame CantabileRated ★ 4.0
The Scholar Who Walks the NightRated ★ 3.0
Twenty AgainRated ★ 3.0
Successful Story of a Bright GirlRated ★ 3.0
Couple or TroubleRated ★ 4.0
Full HouseRated ★ 3.5
Who Are You: School 2015Rated ★ 3.0
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 4.0
Prison Break Season 2Rated ★ 3.0