Movies
Ratings
583
SpotlightRated ★ 4.0
Mobile Suit Gundam Cucuruz Doan's IslandRated ★ 3.0
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0- Forgotten LoveRated ★ 3.0
The First Slam DunkRated ★ 3.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
DuneRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 4.0
John WickRated ★ 3.0
Frozen FeverRated ★ 3.0
The Imitation GameRated ★ 3.5
Wallace & Gromit: A Grand Day OutRated ★ 4.0
Frozen IIRated ★ 3.5
MoanaRated ★ 3.0- Steel RainRated ★ 2.5
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 3.5
Ad AstraRated ★ 3.5
Hidden FiguresRated ★ 4.0