Movies
Ratings
171
The Last WordRated ★ 4.0
1917Rated ★ 5.0
Midsommar Director's CutRated ★ 0.5
Self/lessRated ★ 3.0
LimitlessRated ★ 5.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
LockoutRated ★ 0.5
Jack ReacherRated ★ 4.5
Ghost in the ShellRated ★ 5.0- MirrorMaskRated ★ 5.0
ArgoRated ★ 5.0
The HangoverRated ★ 5.0
Bad Boys IIRated ★ 5.0
HostageRated ★ 5.0
A Bittersweet LifeRated ★ 5.0
The Bourne UltimatumRated ★ 5.0
Event HorizonRated ★ 5.0
28 Weeks LaterRated ★ 5.0
Our Twisted HeroRated ★ 5.0- No MercyRated ★ 5.0