Movies
Ratings
50
AvatarRated ★ 5.0
Wolf ChildrenRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 3.0
I Am LegendRated ★ 4.0
August RushRated ★ 5.0
The HostRated ★ 5.0
The Blind SideRated ★ 5.0
War of the WorldsRated ★ 5.0
Good Morning PresidentRated ★ 4.0
Secret ReunionRated ★ 4.0
Real SteelRated ★ 5.0
ArahanRated ★ 4.0
Step Up RevolutionRated ★ 4.0
Conduct ZeroRated ★ 3.0
The HappeningRated ★ 5.0
SilencedRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 4.0