Series
Ratings
14- Banana Actually Season 2Rated ★ 5.0
Banana Actually Season 1Rated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 5.0
Chief KimRated ★ 4.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Solitary GourmetRated ★ 5.0
Men on a MissionRated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0