Series
Ratings
17- When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5- Heartstopper Season 2Rated ★ 2.5
Heartstopper Season 1Rated ★ 3.0- The Diplomat Season 2Rated ★ 4.5
- The Diplomat Season 1Rated ★ 4.0
- Lucky LouieRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 3.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.5- My Life with the Walter Boys Season 1Rated ★ 2.0
TimelessRated ★ 2.0
TimelessRated ★ 5.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0