Series
Ratings
19
Athena: Goddess of WarRated ★ 2.5
IRISRated ★ 4.5
The King 2 HeartsRated ★ 3.5- Magic Kid MasuriRated ★ 3.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.0
GleeRated ★ 4.5
Secret GardenRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
Friends Season 1Rated ★ 3.5
GokusenRated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 5.0
SignRated ★ 5.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 5.0
A New LeafRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 5.0
Operation ProposalRated ★ 3.5