Series
Ratings
58- Pippi LongstockingRated ★ 4.0
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 4.0
Solomon's PerjuryRated ★ 4.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 4.5
Paradise RanchRated ★ 4.5
Vampire ProsecutorRated ★ 4.0
Incarnation of MoneyRated ★ 4.5
IRIS 2Rated ★ 4.0- Blue TowerRated ★ 4.0
School 2013Rated ★ 4.5
You're BeautifulRated ★ 3.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.5
Dream HighRated ★ 3.5
PastaRated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.5
High KickRated ★ 4.5
God's QuizRated ★ 4.5- Kimchi Cheese SmileRated ★ 4.5
Splash Splash LoveRated ★ 3.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.5