Series
Ratings
55
The Queen's GambitRated ★ 4.5
Put Your Head on My ShoulderRated ★ 3.5
Ms. HammurabiRated ★ 4.0- 다큐프라임 - 빛의 물리학Rated ★ 4.5
Grey's AnatomyRated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 4.5
When the Camellia BloomsRated ★ 4.5
Wakako zake Season 4Rated ★ 4.0
Skam France Season 1Rated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 3.5
UnnaturalRated ★ 4.5
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.5
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.5
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.5
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.5- Good GirlsRated ★ 4.0
Yona of the DawnRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 4.5
GleeRated ★ 3.5
GleeRated ★ 3.5