Series
Ratings
56
Naruto ShippūdenRated ★ 3.0
Naruto ShippūdenRated ★ 3.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
Woman of DignityRated ★ 4.0
Personal TasteRated ★ 3.0
Princess HoursRated ★ 3.5- Heart Signal Season 2Rated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 4.5
She Was PrettyRated ★ 4.0
MistyRated ★ 3.0
My ID is Gangnam BeautyRated ★ 3.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.0
Sailor Moon SRated ★ 3.0- Fairy TailRated ★ 4.5
원피스 13기 : 임펠다운Rated ★ 3.5
원피스 12기 : 샤본디제도, 여인섬Rated ★ 5.0
원피스 11기 : 스릴러바크Rated ★ 5.0- 원피스 10기 : 에니에스로비 PART3Rated ★ 5.0
- 원피스 9기 : 에니에스로비 PART2Rated ★ 5.0