Series
Ratings
104- You and Everything ElseRated ★ 4.0
- AemaRated ★ 3.5
- Into the Fire: The Lost DaughterRated ★ 4.0
- Shop of the LampRated ★ 4.0
Band of BrothersRated ★ 4.0- The Glory Part 2Rated ★ 5.0
- The Glory Part 1Rated ★ 5.0
- A Model FamilyRated ★ 3.0
- Kotaro Lives AloneRated ★ 4.0
- The Silent SeaRated ★ 3.0
The School Nurse FilesRated ★ 3.5
Solo, Mafia UndercoverRated ★ 4.0
When the Camellia BloomsRated ★ 4.5- There Is No Such Thing as a Bad Dog Season 1Rated ★ 4.5
SKY CastleRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
LIFERated ★ 4.0
Byul Soon Geom Season 1Rated ★ 3.5- There Is No Such Thing as a Bad Dog Season 2Rated ★ 4.0
Prison Break Season 2Rated ★ 4.0