Series
Ratings
22- Archive 81Rated ★ 3.5
- KiddingRated ★ 5.0
- KiddingRated ★ 5.0

Damn Good CompanyRated ★ 4.5- War of the WorldsRated ★ 3.5
Berserk Season 1Rated ★ 5.0
Code Geass: Lelouch of the RebellionRated ★ 4.5
Jujutsu KaisenRated ★ 4.0
Inuyashiki: Last HeroRated ★ 4.0
Migi & DaliRated ★ 4.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0