Series
Ratings
72
Gintama.: Silver Soul Arc 2Rated ★ 5.0
Gintama. - Silver Soul ArcRated ★ 5.0
Gintama.Rated ★ 5.0
GintamaRated ★ 5.0- 블리치Rated ★ 4.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.0
Science Ninja Team GatchamanRated ★ 4.0- The Flying SuperboardRated ★ 5.0
- The Flying SuperboardRated ★ 5.0
Slayers Evolution-RRated ★ 5.0
Slayers RevolutionRated ★ 5.0- Dooly the Little DinosaurRated ★ 5.0
Dragon Ball GTRated ★ 5.0
Dragon Ball ZRated ★ 5.0
Dragon Ball ZRated ★ 5.0
Dragon Ball ZRated ★ 5.0
Dragon Ball Z Kai: Majin Buu SagaRated ★ 5.0
Dragon Ball Z Kai: Androids / Cell SagaRated ★ 5.0
Dragon Ball Z Kai: Sayian / Frieza SagaRated ★ 5.0
Slayers NextRated ★ 5.0