Series
Ratings
320
Trillion GameRated ★ 4.0- PainkillerRated ★ 3.5
Shinhannin FlagRated ★ 3.5- The Blacklist Season 10Rated ★ 4.0
Reibai Tantei Jozuka HisuiRated ★ 3.0- The DaysRated ★ 3.0
- The Lincoln Lawyer Season 2Rated ★ 4.0
- Beef Season 1Rated ★ 4.0
- TreasonRated ★ 3.0
- ManifestRated ★ 3.5
- ManifestRated ★ 3.5
Manifest Season 2Rated ★ 3.5
ManifestRated ★ 3.5- Inside ManRated ★ 2.5
- The WoodsRated ★ 3.0
- Narco-SaintsRated ★ 2.5
- Better Call SaulRated ★ 4.0
- The BlacklistRated ★ 3.5
The Blacklist Season 8Rated ★ 3.5- Money Heist: Korea - Joint Economic Area Part 1Rated ★ 0.5