Movies
Ratings
293
The King of JokguRated ★ 4.0- ZeitgeistRated ★ 3.5
ChampionRated ★ 3.0- Bewitching AttractionRated ★ 3.0

ReturnRated ★ 3.0
YamakasiRated ★ 3.5
Rurouni Kenshin Part I: OriginsRated ★ 3.5
The VillageRated ★ 2.5
2009: Lost MemoriesRated ★ 2.5
Horror Stories 2Rated ★ 3.5
John QRated ★ 4.0
An Ethics LessonRated ★ 3.0- Cube ZeroRated ★ 4.0

The TruckRated ★ 3.0
BrokenRated ★ 3.0
HandphoneRated ★ 3.0
Mokpo the HarborRated ★ 2.5
The Gifted HandsRated ★ 3.0
Honey, I Blew Up the KidRated ★ 3.0
A Perfect GetawayRated ★ 3.5