Series
Ratings
110
Pots of GoldRated ★ 2.0
Personal TasteRated ★ 3.0
MaskRated ★ 3.0
Numb3rsRated ★ 3.0
ChuckRated ★ 3.5
ChuckRated ★ 4.0
Heart to HeartRated ★ 3.0
ChuckRated ★ 3.5
ChuckRated ★ 4.0
Angry MomRated ★ 2.5
ChuckRated ★ 3.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 3.0
NikitaRated ★ 3.0
City HunterRated ★ 2.5
ElementaryRated ★ 3.0
New HeartRated ★ 4.0
The Family GameRated ★ 2.0
The King 2 HeartsRated ★ 2.0
True BloodRated ★ 4.0
True BloodRated ★ 4.0