Series
Ratings
18
Scent of a WomanRated ★ 5.0
Worlds WithinRated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
Can We Get Married?Rated ★ 5.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.5
Good DoctorRated ★ 2.5
PastaRated ★ 3.5
The ProducersRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 2.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
Nodame CantabileRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 3.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 1.5