Series
Ratings
32
RememberRated ★ 5.0
SignalRated ★ 4.0
Oh My VenusRated ★ 3.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 3.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5
SpartacusRated ★ 5.0
Six Flying DragonsRated ★ 4.0
SpartacusRated ★ 5.0
Spartacus: Gods of the ArenaRated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
SpartacusRated ★ 5.0
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 3.5
The Walking Dead Season 4Rated ★ 3.5
The Walking Dead Season 3Rated ★ 3.5
The ProducersRated ★ 3.0
Incomplete LifeRated ★ 3.5
Fated to Love YouRated ★ 3.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 3.5