Titles you rated
- Miss Fisher's Murder MysteriesRated ★ 4.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 3.0
ChernobylRated ★ 4.5- Nailed It! Holiday!Rated ★ 4.5
SKY CastleRated ★ 2.5- Crazy Ex-GirlfriendRated ★ 4.5
- Crazy Ex-GirlfriendRated ★ 4.5
- Crazy Ex-GirlfriendRated ★ 4.5
- Crazy Ex-GirlfriendRated ★ 4.5
ElementaryRated ★ 4.0
Russian DollRated ★ 4.5- She-Ra and the Princesses of PowerRated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 4.5
The Good PlaceRated ★ 4.5
The Worst WitchRated ★ 4.5
The Worst WitchRated ★ 4.5
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 3.5