Titles you rated
- Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.0
- Shop of the LampRated ★ 3.0
- The Kidnapping DayRated ★ 2.5
- LTNSRated ★ 3.5
Death to Snow WhiteRated ★ 3.0
KingdomRated ★ 4.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 3.0
Youth of MayRated ★ 3.5
The Red SleeveRated ★ 3.0- DoubtRated ★ 4.0
- A Shop for KillersRated ★ 4.0
- Love in the Big CityRated ★ 3.0
Kingdom Season 1Rated ★ 3.0- The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0

Beyond EvilRated ★ 2.5- RevenantRated ★ 3.0
AnnaRated ★ 4.0
MovingRated ★ 3.0- Mask GirlRated ★ 4.0
- Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 3.5