Series
Ratings
143
From Five To NineRated ★ 3.0
Dragon Ball ZRated ★ 3.5
Dragon Ball GTRated ★ 3.0
SkinsRated ★ 3.5
SkinsRated ★ 3.5
SkinsRated ★ 3.0
SkinsRated ★ 3.5
Marvel's Agent CarterRated ★ 4.0
Into the White NightRated ★ 5.0
Ties of Shooting StarsRated ★ 4.0
4 Legendary WitchesRated ★ 3.0
Full HouseRated ★ 4.0
Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.0
Princess HoursRated ★ 2.5- My Mom, SupermomRated ★ 3.0
- OrangeRated ★ 2.5
ScreenRated ★ 3.0
I'll Give You the Stars and the MoonRated ★ 3.0- Housewife's RebellionRated ★ 3.0
- ElephantRated ★ 3.0