Movies
Ratings
50
Kung Fu PandaRated ★ 3.0
Battle RoyaleRated ★ 3.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 3.5
TransformersRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 5.0
Forever the MomentRated ★ 3.5
SnowpiercerRated ★ 3.5
Before SunriseRated ★ 4.0
Step UpRated ★ 3.0
Toy Story 2Rated ★ 3.5
SilmidoRated ★ 4.0
Stuart LittleRated ★ 3.5- Two Cops 2Rated ★ 3.0
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 4.0
Schindler's ListRated ★ 5.0
Take OffRated ★ 4.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 5.0
Cyrano AgencyRated ★ 3.5
Cloudy with a Chance of Meatballs 2Rated ★ 4.0