Titles you rated

Hot Stove LeagueRated ★ 5.0
Super RookieRated ★ 3.0
Operation ProposalRated ★ 4.5
Chasing a Mother from KangnamRated ★ 4.0
Nine Tailed FoxRated ★ 4.0
Love Story in HarvardRated ★ 4.0
The Last Scandal of My LifeRated ★ 5.0
TazzaRated ★ 4.5- You Are My DestinyRated ★ 3.0
ResurrectionRated ★ 5.0
Fashion 70'sRated ★ 5.0
Code BlueRated ★ 5.0
Emperor of the SeaRated ★ 5.0
Empress MyeongseongRated ★ 5.0
My Fair LadyRated ★ 4.0
East of EdenRated ★ 4.0
Lovers in PragueRated ★ 4.0
The Fugitive: Plan BRated ★ 4.0
My Lovely GirlRated ★ 3.5
The King Dae JoyoungRated ★ 5.0