Series
Ratings
333
원피스 12기 : 샤본디제도, 여인섬Rated ★ 3.0
Fullmetal AlchemistRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 3.5
HawkeyeRated ★ 2.5- When Life Gives You TangerinesRated ★ 2.5
- Badly In Love Season 1Rated ★ 3.0
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 3.5- The Summer Hikaru DiedRated ★ 2.5
Undead UnluckRated ★ 4.0
Mob Psycho 100Rated ★ 3.0
Mob Psycho 100 II: The First Spirits and Such Company Trip ~A Journey that Mends the Heart and Heals the Soul~Rated ★ 3.5
Mob Psycho 100 IIRated ★ 4.0- From Bureaucrat to Villainess: Dad's Been Reincarnated!Rated ★ 2.5
Welcome to Demon-School, Iruma-kunRated ★ 2.5- You and Everything ElseRated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 3.5- Let's Go Karaoke!Rated ★ 2.5
- Queen MantisRated ★ 2.0
- Although I Am Not a HeroRated ★ 3.0
- Good or Bad Dong JaeRated ★ 3.0