Series
Ratings
134
Tree With Deep RootsRated ★ 4.0- Heart Signal Season 3Rated ★ 3.0
- Heart Signal Season 2Rated ★ 3.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 2.5
When the Camellia BloomsRated ★ 4.0- Movie RoomRated ★ 4.0
MistyRated ★ 4.0
Something in the RainRated ★ 3.0
Sex and the City Season 1Rated ★ 3.0
GleeRated ★ 3.0
Scarlet HeartRated ★ 4.0
Save MeRated ★ 2.5
SKY CastleRated ★ 4.5
Dr. RomanticRated ★ 3.0
Another Miss OhRated ★ 3.0
Legend of Concubine Zhen HuanRated ★ 3.5
StrangerRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 3.0
LobbyistRated ★ 0.5
TruthRated ★ 2.0