Series
Ratings
23
I am Your TeacherRated ★ 2.0
Lovers in PragueRated ★ 4.0
Miss KoreaRated ★ 3.5
Dal-ja's SpringRated ★ 4.0
My Fair LadyRated ★ 4.0
Mischievous KissRated ★ 2.5
The Vineyard ManRated ★ 3.0
Sweet 18Rated ★ 3.0
Personal TasteRated ★ 3.5
Discovery of RomanceRated ★ 4.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.5
Rooftop PrinceRated ★ 4.0
New HeartRated ★ 5.0
Good DoctorRated ★ 5.0
Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 5.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.5
Reply 1997Rated ★ 3.0
Dream HighRated ★ 3.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0