Movies
Ratings
519
The Cat ReturnsRated ★ 4.0
To Rome with LoveRated ★ 3.0
The Lego MovieRated ★ 5.0
StreetDance 2Rated ★ 4.0
CoralineRated ★ 4.0
A Nightmare on Elm StreetRated ★ 4.0
Bring It On: All or NothingRated ★ 3.0
Lemony Snicket's A Series of Unfortunate EventsRated ★ 4.0
Big Momma's House 2Rated ★ 5.0
The HelpRated ★ 5.0
An Inconvenient TruthRated ★ 4.0
Atlantis: The Lost EmpireRated ★ 4.0
HerculesRated ★ 4.0
The Little Mermaid: Ariel's BeginningRated ★ 4.0
MillionsRated ★ 4.0
Peter PanRated ★ 5.0
The Addams FamilyRated ★ 5.0
Last PresentRated ★ 4.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0
High FidelityRated ★ 3.0