Series
Ratings
136- When Life Gives You TangerinesRated ★ 3.5
- You and Everything ElseRated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 5.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 3.5
Sex EducationRated ★ 4.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 3.5
Why Women KillRated ★ 4.5- Lily FeverRated ★ 3.5

Be MelodramaticRated ★ 4.5
Grey's AnatomyRated ★ 4.0
Grey's AnatomyRated ★ 4.5
When the Camellia BloomsRated ★ 4.5
The Light in Your EyesRated ★ 4.0- Our PlanetRated ★ 4.5

Search: WWWRated ★ 4.5
SKY CastleRated ★ 3.5
Orange Is the New BlackRated ★ 4.5
Orange Is the New BlackRated ★ 5.0
Orange Is the New BlackRated ★ 4.5
We Married as a Job!Rated ★ 0.5