Titles you rated
- The Glory Part 2Rated ★ 3.0
- The Glory Part 1Rated ★ 4.0
- The First RespondersRated ★ 0.5
- Under the Queen's UmbrellaRated ★ 2.0
AnnaRated ★ 4.0- All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 2.5
Crash Landing on YouRated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5- Hellbound Season 1Rated ★ 3.0
ChernobylRated ★ 5.0
Money Heist season 1Rated ★ 3.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 3.0
UnorthodoxRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 2.5
Sex EducationRated ★ 4.0- 라이프 오브 사만다Rated ★ 4.0
Sex EducationRated ★ 4.0
When the Camellia BloomsRated ★ 4.0
Killing EveRated ★ 3.5
Killing EveRated ★ 4.0