Series
Ratings
212- Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 3.5
DAN DA DANRated ★ 4.0- Orb: On the Movements of the EarthRated ★ 5.0
- Crime Scene ZeroRated ★ 3.5
- AdolescenceRated ★ 4.0
- World of Street Woman FighterRated ★ 3.0
- The Genius: Grand FinalRated ★ 5.0
- The Genius: Black GarnetRated ★ 5.0
- The Devil's Plan 2Rated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 4.0- Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
- Formula 1: Drive to Survive Season 1Rated ★ 4.5
- Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
- The Devil's PlanRated ★ 4.0
Attack on Titan OADRated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 3.5