Series
Ratings
17
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0- Magic Kid MasuriRated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 3.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 3.5
Bad GuysRated ★ 3.0
PinocchioRated ★ 3.5
Cheese in the TrapRated ★ 3.0
Secret GardenRated ★ 3.5
Reply 1994Rated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.5
War of MoneyRated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5