Series
Ratings
70
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 4.5- No, Thank YouRated ★ 4.0
- Girl From NowhereRated ★ 3.5
- Black MirrorRated ★ 3.0
Black MirrorRated ★ 4.5
Black MirrorRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 4.0
You Season 3Rated ★ 3.0
YouRated ★ 3.5
YouRated ★ 4.5
The Good PlaceRated ★ 4.0- My NameRated ★ 4.0
The Uncanny Counter Season 1Rated ★ 4.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.0- The Silent SeaRated ★ 4.0
- Singles' InfernoRated ★ 3.0
- Hellbound Season 1Rated ★ 3.0
- All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 2.5
KingdomRated ★ 5.0