Titles you rated
FriendRated ★ 4.0
Terminator SalvationRated ★ 3.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 3.0
The FanRated ★ 4.5
SunnyRated ★ 3.5
The ClassicRated ★ 3.5
Kung Fu HustleRated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 3.5
Spider-ManRated ★ 3.5
Sex Is Zero 2Rated ★ 2.0
The BowRated ★ 3.5
X-MenRated ★ 4.5
Jerry MaguireRated ★ 4.5
Shutter IslandRated ★ 3.5
The HostRated ★ 4.0
EquilibriumRated ★ 3.5
Twelve MonkeysRated ★ 3.5
AliRated ★ 3.5
Bridget Jones's DiaryRated ★ 3.0
LooperRated ★ 3.0