Titles you rated
Lovers in PragueRated ★ 3.0
The TudorsRated ★ 3.0
The TudorsRated ★ 4.0
My PrincessRated ★ 3.0
My GirlRated ★ 3.5
GiantRated ★ 4.0
Prosecutor PrincessRated ★ 4.5
Money's WarfareRated ★ 3.0
Famous PrincessesRated ★ 3.5
Stairway to HeavenRated ★ 3.5
JumongRated ★ 4.0
Full HouseRated ★ 3.5
Brilliant LegacyRated ★ 3.0
Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.5
Autumn in My HeartRated ★ 3.5
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
Princess HoursRated ★ 3.5
Lovers in ParisRated ★ 3.5
LoversRated ★ 4.0
The Fugitive: Plan BRated ★ 3.0