Series
Ratings
165- Genie, Make a WishRated ★ 3.0
- The AuditorsRated ★ 3.5
- Big Bet Season 2Rated ★ 2.5
The Irresponsible Captain TylorRated ★ 3.5
Conan, the Boy in FutureRated ★ 4.0
Hanada Shounen-shiRated ★ 3.5- KAIST Season 1Rated ★ 4.0
- Big Bet Season 1Rated ★ 4.5
- The Santa Clauses Season 1Rated ★ 2.0
All InRated ★ 3.0
Hello, FranceskaRated ★ 3.5
Future GPX Cyber FormulaRated ★ 4.0- Wednesday Season 1Rated ★ 3.0
Reborn RichRated ★ 2.5- One Dollar LawyerRated ★ 3.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 3.5- Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 3.5
Marvel's The PunisherRated ★ 0.5
Marvel's Iron Fist Season 1Rated ★ 0.5
Marvel's Daredevil Season 2Rated ★ 0.5