Series
Ratings
50
Hwarang: The Poet Warrior YouthRated ★ 4.0
The Great DoctorRated ★ 4.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 5.0
The LegendRated ★ 4.0
Empress MyeongseongRated ★ 4.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 5.0
Seoyoung, My DaughterRated ★ 4.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 5.0
My GirlRated ★ 5.0
SignRated ★ 4.5
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 5.0- OrangeRated ★ 4.0
Gokusen Season 3Rated ★ 5.0
Gokusen Season 2Rated ★ 5.0
GokusenRated ★ 5.0
Dong YiRated ★ 4.0
Love in the MoonlightRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 3.5
The Good WifeRated ★ 4.0