Series
Ratings
36- 태풍상사Rated ★ 4.0
- Avatar: The Last Airbender Season 1Rated ★ 4.0
- TriggerRated ★ 3.0
- Tokyo SwindlersRated ★ 4.0
- NewtopiaRated ★ 3.5
Nodame CantabileRated ★ 5.0
RookiesRated ★ 3.5- Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
The Worst of EvilRated ★ 3.5- The Kidnapping DayRated ★ 4.0
Moving Season 1Rated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Super CubRated ★ 5.0- Desperate Mr. XRated ★ 5.0
House of the Dragon Season 1Rated ★ 4.5
Our Beloved SummerRated ★ 4.5- All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.5- The Silent SeaRated ★ 3.5
Love Deeply!Rated ★ 3.5