Series
Ratings
14
The WitcherRated ★ 1.0
Black MirrorRated ★ 5.0
Black MirrorRated ★ 5.0
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 4.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 3.0- Delicious GuysRated ★ 4.0
- Abnormal SummitRated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 4.5
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
Marvel's The PunisherRated ★ 4.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 4.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0
Anohana: The Flower We Saw That DayRated ★ 4.0