Series
Ratings
146- The Art of SarahRated ★ 3.5
Modern FamilyRated ★ 4.5
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.0
The Office Season 2Rated ★ 3.5
The Office Season 1Rated ★ 3.0- When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Young SheldonRated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 4.5- Abbott Elementary Season 4Rated ★ 3.5
- The Price of ConfessionRated ★ 3.5
BOSSRated ★ 4.0
MIU404Rated ★ 3.0- Abbott Elementary Season 2Rated ★ 4.5
- Abbott Elementary Season 1Rated ★ 4.5
- Squid Game Season 3Rated ★ 0.5
- CassandraRated ★ 3.5
- Daily Dose of SunshineRated ★ 3.5
- The 8 ShowRated ★ 2.0
Delicious in DungeonRated ★ 4.5- Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.5