Series
Ratings
114
Years and YearsRated ★ 4.0
ZooRated ★ 1.5
ZooRated ★ 3.5
ZooRated ★ 3.5
LIAR GAMERated ★ 4.0
ポケットモンスターRated ★ 3.0- Crime SceneRated ★ 3.5
- 데스노트Rated ★ 4.0
SherlockRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 4.0
NARUTO 3rd STAGERated ★ 1.5
나루토 2기Rated ★ 2.0
SuitsRated ★ 4.5
SuitsRated ★ 4.5
The Walking Dead Season 3Rated ★ 1.5
The Walking Dead Season 2Rated ★ 3.5
Naruto ShippūdenRated ★ 2.5
Naruto ShippūdenRated ★ 3.0
Criminal MindsRated ★ 4.0
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 4.0