Series
Ratings
52- American PrimevalRated ★ 4.0
- The ResurrectedRated ★ 2.5
- Why Try to Change Me NowRated ★ 4.0
- Better Call SaulRated ★ 5.0
- Leaving NeverlandRated ★ 3.0
MineRated ★ 3.0
Orange Is the New BlackRated ★ 3.5
The Penthouse Season 3Rated ★ 0.5
The PenthouseRated ★ 3.0
The World of the MarriedRated ★ 3.5
Better Call SaulRated ★ 5.0
Patrick MelroseRated ★ 4.0
The SopranosRated ★ 3.5
NarcosRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 3.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
NarcosRated ★ 4.5- Better Call SaulRated ★ 5.0
Better Call SaulRated ★ 5.0