Series
Ratings
24
Game of ThronesRated ★ 4.0
WestworldRated ★ 4.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 4.0
LostRated ★ 4.0
CSI: Crime Scene InvestigationRated ★ 3.5
CSI: Crime Scene InvestigationRated ★ 4.0
CSI: Crime Scene InvestigationRated ★ 3.5
CSI: Crime Scene InvestigationRated ★ 3.0
One Punch ManRated ★ 4.0
CSI: Crime Scene InvestigationRated ★ 3.5
Heroes RebornRated ★ 3.0
HeroesRated ★ 2.0
HeroesRated ★ 3.0
HeroesRated ★ 3.0
Love in the MoonlightRated ★ 2.5
HeroesRated ★ 3.5
Oh My GhostRated ★ 2.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.0
The Innocent ManRated ★ 2.5