Series
Ratings
28
I Live AloneRated ★ 3.5
Bring It On, GhostRated ★ 1.0
Squad 38Rated ★ 3.5
The HeirsRated ★ 2.5
DoctorsRated ★ 3.0
Good DoctorRated ★ 3.5- Travel with Dr. TriviaRated ★ 4.5
All InRated ★ 4.5- Witch HuntRated ★ 4.0
Love in the MoonlightRated ★ 2.0
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 5.0
Rustic PeriodRated ★ 3.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 2.0- Abnormal SummitRated ★ 2.5
- Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 3.5
Another Miss OhRated ★ 2.0
Reply 1997Rated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 3.0
Descendants of the SunRated ★ 2.5