Series
Ratings
36- Money Heist: Korea - Joint Economic Area Part 1Rated ★ 3.0
Yumi's Cells Season 2Rated ★ 4.0
Thirty-NineRated ★ 2.5- GridRated ★ 3.0
- Juvenile JusticeRated ★ 3.5
The Office Blind DateRated ★ 3.0
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 4.5
The Red SleeveRated ★ 3.5
Youth of MayRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 3.0- Street Woman FighterRated ★ 5.0

Yumi's Cells Season 1Rated ★ 3.5
Our Beloved SummerRated ★ 3.0
Work Later, Drink NowRated ★ 2.5- JirisanRated ★ 2.5
My MisterRated ★ 2.5
Search: WWWRated ★ 2.5- My NameRated ★ 2.5
Lovestruck in the CityRated ★ 3.5
Hometown Cha-Cha-ChaRated ★ 3.5