Series
Ratings
144- The Practical Guide to LoveRated ★ 3.0
- Emily in ParisRated ★ 2.5
- Emily in ParisRated ★ 3.0
Emily in ParisRated ★ 3.5- Unknown SeoulRated ★ 5.0
- More Beautiful Than HeavenRated ★ 3.0
- Eye Love YouRated ★ 3.0
- KarmaRated ★ 3.0
- Lovely RunnerRated ★ 5.0
- Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
- Shop of the LampRated ★ 5.0
- Love ScoutRated ★ 4.0
- When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
SignalRated ★ 5.0
Because This Is My First LifeRated ★ 5.0- Summer StrikeRated ★ 2.0
Moving Season 1Rated ★ 5.0- Mask GirlRated ★ 4.5
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0- Doctor ChaRated ★ 5.0