Series
Ratings
59- Singles' Inferno Season 5Rated ★ 3.5
- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
- 무쇠소년단Rated ★ 5.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.0- Black Mirror Season 7Rated ★ 4.0
From the New WorldRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 4.0
Bleach Thousand-year Blood WarRated ★ 4.0- Blue Eye SamuraiRated ★ 4.0
- KarmaRated ★ 4.0
- Singles' Inferno Season 4Rated ★ 4.0
- Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
- Steel Troops WRated ★ 4.0
- A Shop for KillersRated ★ 4.0
- Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
- The TyrantRated ★ 5.0
SlayersRated ★ 4.5- The 8 ShowRated ★ 3.5
- Parasyte: The GreyRated ★ 3.5
- Single's Inferno Season 3Rated ★ 5.0